Вітаємо

Тел./Факс.: (0532) 50-02-22

Вітаємо

Керманич інноваційних - педагогічних технологій

18 років потому на колишній кафедрі інформаційно-обчислювальних систем а нинішній – документознавства та інформаційної діяльності в економічних системах з’явилася молода, вродлива та скромна жінка. У її постаті й погляді одразу відчулися велика внутрішня сила і розум, цілеспрямованість і працьовитість.

Про її людські якості ми, члени кафедри, дізналися згодом.

Маріанна Володимирівна Макарова, доктор економічних наук,

професор–завідувач кафедри:

інформаційно-обчислювальних систем (2001-2003, 2005-2010);

документознавства та інформаційної діяльності в економічних системах (2010 – по теперішній час).

Сьогодні у нашому університеті немає людини, яка б не казала: «Кафедрі ДІДЕС пощастило із завідувачем». І ми, усі члени кафедри, підтверджуємо це, бо саме завдячуючи Маріанні Володимирівні колектив досяг тих висот, які ми посіли на нашій освітянській ниві.

Історія людства постійно пов’язана з різними інноваційними перетвореннями, які має своїх натхненників і керманичів.

Інновації в освіті, а саме її комп’ютеризація, стали основною метою молодого науковця й педагога Макарової М.В., яка свій науковий потенціал й педагогічну природну майстерність уміло й вдало спрямувала на колектив кафедри.

Завдячуючи вмілому керівництву  завідувача, кафедра перейшла на новий якісний рівень, а саме: стала випусковою за напрямом підготовки 6.020105 «Документознавство та інформаційна діяльність».

Неоціненною заслугою Маріанни Володимирівни є й суттєве якісне зростання наукового-педагогічного потенціалу кафедри. За період її завідування викладачами кафедри захищені й готуються до захисту кандидатські (5/6) й докторські (1/2) дисертації. Розробляється та якісно оновлюється навчально-методичне забезпечення з дисциплін які викладаються на кафедрі.

Кожен член кафедри постійно відчуває людяність й толерантність свого керівника. На кафедрі панують лад і добрий дух, який підтримується, у першу чергу, авторитетом Маріанни Володимирівни.

Усі ми з нагоди Ювілею висловлюємо Маріанні Володимирівні свою любов, повагу й вдячність за її внесок у долю кафедри й кожного з нас.

Вітаючи Маріанну Володимирівну, бажаємо їй усього найкращого чого заслуговує людина з золотою душею.

Здоров’я, щастя зичим не на рік,

На все життя бажаєм його щиро.

Щоб радісним і довгим був Ваш вік

З добром, любов’ю, спокоєм і миром!

З повагою, колектив кафедри ДІДЕС.