Университет
Главная / Университет / Структурные подразделения / Напередодні Нового року в актовій залі ПУЕТ усіх присутніх вітали Дід Мороз і Снігуронька

Напередодні Нового року в актовій залі ПУЕТ проходило традиційне свято для дітей співробітників університету. Із захопленням дітлахи спостерігали за подіями новорічної казки, яку підготував Центр мистецтв і дозвілля. Усіх присутніх вітали Дід Мороз і Снігуронька. Вони провели для малюків цікаві конкурси й вікторини, а ті, у свою чергу, залюбки водили хороводи та розповідали заздалегідь підготовлені віршики про зиму й Новий рік. Усі дітки отримали від Діда Мороза солодкі подарунки.