Руденко-Сударєва Лариса Володимирівна
Главная / Руденко-Сударєва Лариса Володимирівна
Контактная информация:
вул. Коваля, 3, Полтава, 36014
 
Приемная ректора:
Тел./Факс.: (0532) 50-91-70
 
Ректор:
Тел.: (0532) 56-13-48
 
Канцелярия:
Тел./Факс.: (0532) 50-02-22

Истории успеха

Руденко-Сударєва Лариса Володимирівна

Руденко-Сударєва Лариса Володимирівна

доктор економічних наук, професор, засновник, голова правління, президент Міжнародного Освітнього Фонду „Грааль”

Руденко-Сударєва Лариса Володимирівна народилася 19 лютого 1961 року в сім’ї директора школи та товарознавця. У 1983 році закінчила Полтавський кооперативний інститут за спеціальністю „Бухгалтерський облік і аналіз господарської діяльності”. Після навчання працювала інженером Полтавського КІВЦ облспоживспілки (з 1983р.), викладачем Полтавського кооперативного технікуму (з 1985р.), старшим викладачем, доцентом, завідувачем кафедри міжнародної економіки Полтавського кооперативного інституту (з 1993р.), проректором Української академії бізнесу та підприємництва (з 2005р.), професором кафедри міжнародних фінансів Київського національного економічного університету імені Вадима Гетьмана (з 2004р.-до сьогодні). 
У 1996 році захистила кандидатську дисертацію за спеціальністю „Бухгалтерський облік, аналіз та аудит”. У 2004 році захистила докторську дисертацію за спеціальністю „Світове господарство і міжнародні економічні відносини”. Є автором і співавтором понад 160 науково-методичних праць, із них 17 підручників, навчальних посібників та монографій. 
Брала участь у підготовці цілої низки Державних, регіональних і міжнародних програм, зокрема, Державної програми економічного і соціального розвитку України на 2004 рік, проекту Державної стратегії регіонального розвитку на 2003-2011 рр., цільової Програми зміцнення міжнародного та інвестиційного іміджу Полтавської області, Стратегії розвитку Полтавської області до 2012 року, міжнародного проекту «Україна-Балкани». Є ініціатором і автором законопроекту про інтеграцію науки, освіти та виробництва. 
Активний громадський діяч – виступала засновником та першим президентом регіонального відділення Всеукраїнської організації «Жінки в науці та освіті», очолює благодійну організацію «Міжнародний освітній фонд «Грааль», активно сприяє освітній підтримці українській Діаспорі в Європі, є автором спільного соціально-патріотичного проекту „Хочу пишатися своєю країною”. Співпрацює з Радою консорціуму ВНЗ Європи, Празьким банківським інститутом, Інститутом проблем національної безпеки України РНБО. Є членом координаційної науково-методичної Ради з обліку і аудиту в ДКЦПФР.